Олексій Воскобійник. Повість моїх літ 

Цей Веб проект є кроком назустріч побажанню автора і, сподіваюся, він сприятиме популяризації книги, її перевиданню й зростанню попиту на друковані видання. На жаль, Олексія Воскобійника та його "Повість..." ще мало знають в Україні, а мізерний наклад цього видання і ще кількох розкуплено і надійно сховано у скринях патріотів. В той же час життєпис непересічного і успішного Українця є особливо актуальним нині, після того, як вільним волевиявленням на виборах Президента України 17 січня 2010 року нація недвозначно і на повний голос сповістила світ про самозречення. Адже як інакше можна розцінити понад 60% голосів виборців, поданих за лідерів першого туру Віктора Януковича та Юлію Тимошенко – кандидатів, чужих Україні й далеких від її інтересів, і лише біля 5,5% за Віктора Ющенка – єдиного гідного кандидата з 18 у списку претендентів. "Мне всю жизнь стыдно за Россию, но сейчас еще дополнительно стыдно за Украину" (Валерія Новодворська). Українцям не соромно.

Життєвий шлях Олексія Воскобійника, а також його мами Марини Василівни Воскобійник – це зразок для наслідування і докір сопливому совку. На мій погляд, нині "Повість моїх літ" має бути настільною книгою кожного українця поруч з "Кобзарем" Тараса Шевченка, "Кассандрою" Лесі Українки та "Жнивами скорботи" Роберта Конквеста як застереження проти втрати історичної пам'яті і попереження про персональну відповідальність кожного за своє майбутнє.

Подякуймо ж Олексієві Воскобійнику за його спогади і інші добрі справи на благо України, а також Олегові Чорногузу за фаховий літературний запис. Маю надію, що читачі також в міру своїх можливостей приєднаються до популяризації книги і Веб проекту.

18 липня 2011 року — 29 вересня 2013 року,
Кін

Про помічені помилки прошу повідомляти на поштову скриньку . Так сталося, що мені пощастило дістати примірник книги, гарно оформлений поліграфічно, але не без помилок, тому скановані тексти доводилося редагувати навмання. Sorry.
 
          Нині книгу спогадів Олексія Воскобійника у форматі pdf (53 Mb) можна також завантажити з сайту "Lemko Books" (Кін – 2 липня 2015 р.).


Головна  Зміст книги  До читача  Україна 1922-1944  Німеччина 1944-1949  Канада 1943-1952  США 1953-2000  Епілог

Free Web Counter
       

web site counter
www.000webhost.com